تجارت نوین

به نام ایزد منان


من کسی هستم که می توانم راحت محیطم را تغییر دهم .من عاشق خودم هستم هر وقت بخواهم موقعیتم را مطابق با زمانم تغییرمیدهم از فرصتهای مناسب به نحو احسن استفاده می کنم.با مطا لعات گذشته آینده را تحلیل وپیش بینی می کنم.نیاز جامعه را شناسایی می کنم وبا طرح ایده ای جدید واجرا آن در طی زمان مناسبی به استقلال مالی و آزادی زمانی می رسم. هدفهای من نوشته شده وتعین شده است من برنامه زمانبندی دارم و تعهد دارم که برنامه خودم را به نحو احسن پیاده و اجرا کنم. من هرجا که نتوانستم راهی پیدا کنم راهی ساختم .

هاست

 

 

 

تجارت نو دات کام یک سایت آموزشی اطلاعاتی با محوریت آموزش و بهبود فردی و حرفه ای و کار آفرینی وآشنایی با شغلها و درآمدهای پررونق در امواج نو اقتصادی و اینترنتی می باشد که آموزش های خود را در قالب فرمت های دانلودی طبق متدهای نو تهیه و بر روی سایت منتشر کرده است تا در اختیار علاقه مندان قرار گیرد تا با استفاده  از آموزش های مربوطه بتوانند کسب و کار اینترنتی آموزش محور خود را راه اندازی کنند.

 

 

2 Responses to درباره ما

 • سلام.
  در تاریخ ۹۵/۱۰/۲۳ من از شما خرید داشتم و قرار شد که لینک دانلود را برایم ایمیل کنید ولی تا الآن هنوز ایمیل نشده!!!
  عکس رسید وجه ۷۵۰۰ تومن هم موجوده
  مشکل از کجاست و چطور بر طرف می کنید؟؟

  • علیرضای عزیز سلام

   با عرض پوزش ار اینکه دردانلود فایل به مشکل برخوردید لذا فایل همراه یک فابل چایزه که بانکی از سابتهای تبلیغاتی رایگان است برا یتان ارسال شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواندن این کتاب را از دست ندهید

هدیه ویژه به دوستان :

هدیه ویژه خود را دریافت کنید.