تجارت نوین

به نام ایزد منان


من کسی هستم که می توانم راحت محیطم را تغییر دهم .من عاشق خودم هستم هر وقت بخواهم موقعیتم را مطابق با زمانم تغییرمیدهم از فرصتهای مناسب به نحو احسن استفاده می کنم.با مطا لعات گذشته آینده را تحلیل وپیش بینی می کنم.نیاز جامعه را شناسایی می کنم وبا طرح ایده ای جدید واجرا آن در طی زمان مناسبی به استقلال مالی و آزادی زمانی می رسم. هدفهای من نوشته شده وتعین شده است من برنامه زمانبندی دارم و تعهد دارم که برنامه خودم را به نحو احسن پیاده و اجرا کنم. من هرجا که نتوانستم راهی پیدا کنم راهی ساختم .

هاست

بسم الله ارحمن الرحیم

چگونه می توانم یک کسب

کار فوق العاده داشته باشم ؟

«یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.»

دوست خوب ودوست داشتنی تجارت نو سلام.

من بیشتر از ده سال است که کارم همین جمله بالاست یعنی از زمانی که وارد رشته نقشه برداری شدم این شعار کار ما بوده یعنی وقتی به جبهه کاری اعزام می شدیم دست خالی وانجام نداده نباید برمی گشتیم یا باید راهی پیدا می کردیم یا راهی می ساختیم. بنا براین من در این مدت ده سال کارم، یا راه حلی پیدا می کردم یا راه حلی می ساختم تا کار اجرا شود اما متا سفانه همه ی این راهها در پیشرفت وتحقق اهداف دیگران بود نه من، فقط لذت حل مشکلش مال من بودوعنوان مهندسی اش. همیشه این موضوع آزارم می داد گاه گداری تصمیم می گرفتم که رییس خودم باشم اما هیچ وقت به طور جدی سعی براجرایش نمی گرفتم تا اینکه روزی به خود آمدم که من آقای  خودم هستم نه برده دیگران من ده سال در پروژه های ملی کشورازجمله راه وباند،سدسازی،شهرسازی و… زحمت کشیدم وخون دل خوردم اماحق من بیش از یک حقوق مهندسی ایرانی است.بنابراین دست به کار شدم من هرجا که نتوانستم راهی پیدا کنم راهی ساختم.واینک به کمک تجربه ده ساله و ۴ سال مطالعات پی درپی یاد گرفتم که چگونه رییس خودم باشم.

علی پور

چگونه می توانم یک کسب کار فوق العاده اینترنتی داشته باشم ؟

دوست خوب و همراه تجارت نو سلام

امروزه بیکاری اینقدر زیاد شده که همه نگران وناامید از آینده خود وعزیزانشان شده اند. کسادی و بیکاری، خود عامل شایعه پراکنی، جو منفی وخود بیکاری می شود وبه قول صادق هدایت مثل خوره فکر وایده های ناب ما را در انزوا می خورد و کاملا نابود می سازد.

متا سفانه بیکاری خودش قدرت تکثیر فوق العاده ای دارد.حتی تصورش باعث بیکار شدن واز دست دادن

کسب وکارخیلی از آنهایی که شغل و کسب وکاری دارند می شود.

«مردی در کنار جاده فارغ از دنیای مجازی و اینترنتی دکه ای درست کرده بود ودرآن ساندویچ می فروخت.چون گوشش سنگین بود رادیو نداشت،چشمش هم ضعیف بود بنابراین روزنامه نمی خواند ازاینتر نت هم خبری نبود،او تابلویی بالای سر خود نوشته بود ومحاسنات ساندویچ های خود را شرح داده بود .خودش هم کنار دکه اش می ایستاد ومردم را به خریدن ساندویچ تشویق می کرد ومردم هم می خریدند.

کسب وکارفوق العاده اش گرفت لذا او ابزار کارش را زیادتر کرد.وقتی پسرش از مدرسه نزد او آمد به کمک او پرداخت .سپس کم کم وضع عوض شد .روزی پسرش گفت:پدر جان مگر به اخبار رادیو گوش ندادی مگر به اینتر نت سر نمی زنی ؟ اگر وضع پولی کشور به همین منوال ادامه پیدا کند کار همه خراب خواهد شد و شاید یک کسادی عمومی به وجود آید.باید خودت را برای این کسادی آماده کنی. پدر باخود فکر کرد هرچه باشد پسرش به مدرسه رفته است به اخبار رادیو گوش می دهدو همیشه سرش در دنیای اینتر نت است پس حتما آنچه می گوید صحیح است. بنابراین کمتر از گذشته نان وگوشت سفارش داده وتابلوی خود را هم پایین آورد و دیگردر کنار دکه خود نمی ایستاد و مردم را به خرید ساندویچ دعوت نمی کرد. فروش او ناگهان شدیدا کاهش یافت. او سپس رو به فرزند خود کرد وگفت :پسر جان حق با توست،کسادی عمومی شروع شده است.»

دوست من همه ما هم گوش شنوا داریم هم چشمان سالم اما متا سفانه نه روزنامه می خوانیم نه رادیو گوش می دهیم ونه به درستی از دنیای پر بار اینتر نت استفاده می کنیم.اگر هم به سراغ این رسانه می رویم سریع دنبال صفحات حوادث ناگوار وخبر های بد آن هستیم وهمین باعث می شود خودمان قبل از بحران به بحرانی تر شدن جامعه دامن بزنیم.

اما در ادامه این کتاب من می خواهم خیال تورا راحت کنم وایده ای ناب وبه روز به تو بدهم که با آن می توانی با تلاش وپیگیری به آنچه که می خواهی دست پیدا کنی و به کسب ثروتی آسان وشیرین برسی نگران نباش من به تو یاد می دهم که چطور با اتکا به خودت وآموزشهای من، تغییر وباوری اعجاب انگیز درخود ایجاد کنی که دیگر هیچ چیز نمی تواند تو را به گذشته ی پر از ناگواری وشکست وناامیدی برگرداند.بعد از این آموزشها تو می توانی روی پای خودت بایستی یا به:

 کسب وکارت رونق تصاعدی بدهی یا اینکه یک کسب و کار اینتر نتی فوق العاده برای خودت درست کنی. دوست من اگر ایده ای  نداری صاحب ایده می شوی اگر نمی دانی چطوری شروع کنی یاد خواهی گرفت که چگونه استارت بزنی اگر شروع کرده ای و با شکست مواجعه شدی فرا خواهی گرفت که چگونه ادامه دهی وشاید به این نتیجه برسی که باید از نو شروع کنی

راستی من مدیر سایت تحارت ناین دات کام  می خواهم در این پکیج آموزشی نحوه راه اندازی یک کسب و کار عالی، فوق العاده، شیرین، پولساز وراحت را به تو دوست خوبم آموزش بدهم شاید که با خلاقیت وهوش مالی خودت یک پدیده جدید در کسب کار آنلاین، تجارت الکترونیک باشی دوست من در این پکیج تو یاد می گیری چطوری بدون هیچ سرمایه وهزینه ای یک سایت طراحی کنی وآن را در فضای مجازی یا دنیای اینتر نت راه اندازی کنی  وبه بهترین نحو به ارتقاء برسانی وشروع به یک کسب وکار اینترنتی کنی در واقع تو یک ماشین پولسازراه اندازی می کنی که توانایی این رو داره که تورو ثروتمند کنه.حتما می پرسی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی یا تخصصی در این زمینه ندارم پس این پکیج مناسب من نیست. نه دوست من اشتباه نکن این کاری که من آموزش می دهم هیچ احتیاجی به دانش برنامه نویسی ندارد وکافیست که با اینترنت آشنا باشی همین وبس تو براحتی می توانی درمدت فقط سه ماه یک سایت با تمام پشت صحنه ها وبرنامه های جانبی آن بسازی و کسب وکار اینترنتی خودت رو راه اندازی کنی در واقع با این پکیج نه تنها صاحب یک سایتی که به سلیقه واختیار خودت راه اندازی شده خواهی شد. بلکه یک فرد کار آفرینی خواهی شد که شاید فکرش رو هم نمی کردی. اگر هم که ایده ای داشته باشی می توانی با راه اندازی این سایت ایده خود را بدون کمک سرمایه گذار، به دنیا نه تنها معرفی کنی بلکه عرضه وبه فروش فوق العاده برسانی وبه کمک آموزشهای فروش تجارت نو به میلیونها تومان درآمد در مدت کوتاهی برسی دوست من در این پکیج یاد خواهی گرفت که تمام کارهای تبلیغاتی طراحی وسئو سایت خودت را انجام دهی وبهینه سازی اولیه را به اتمام برسانی بعد از آن می توانی از سایت تجارت نو ارتقاء سایت را به رایگان دریافت کنی وتا یک سال مشاوره رایگان بگیری  این اارتقاء شامل: بهینه سازی سایت، شناخت عوامل بازدارنده یک کسب وکار،آشنایی با بازار جدید وتبلیغ نویسی، آشنایی با شغلهای عصرحاضر(یعنی این که چه شغلهایی مناسب کسب ثروت عصر ما می باشد) می باشد.در ضمن در این سایت ایده های خوب وآماده ای از جمله راه اندازی یک فروشگاه فایل را به تو دوست خوبم آموزش می دهم یعنی اگر هیچ ایده ای هم نداشته باشی من به تو یاد می دهم که چطوری یک فایل یا مقاله یا یک کتاب خوب از اطلاعاتی که داری که حتما نیز داری تهیه کنی وبه فروش فو ق العاده برسانی

 چگونه شروع کنم؟

یک کلام با ایجاد (صفحه) لندینگ پیج مشابه صفحه زیر

دوست من کافیست با ایجاد چنین صفحه ای شروع به جمع آوری ایمیل های افراد کنی وسپس به کمک ایمیل مار کتینگ محصولات تولید شده توسط خودت را به فروش برسانی که همه ی این راه ها را به طور کاملا کاربردی در دوره انلاین تجارت نو آموزش خواهیی دید.

 

landig page


دوست من حتما تا حالا برات پیش امده که در یک جمعی عده ای مجذوب حرفها وتوضیحات تو در باره مطلبی یا عنوانی که مختص به تو است شده اند خوب این همان کلید موفقیت توست یعنی عده ای هستند که حاضرند به حرفهای تو گوش دهند و از اطلاعاتت استفاده کنند.من به تو یاد خواهم داد که چطوری اعتماد به نفسی پیدا کنی که جزبه جمع آوری وویرایش این اطلاعات که می توانند تو را ثروتمند سازند به چیز دیگری فکر نکنی و همین با عث تغییرو دگر گونی زند گی ات خواهد شد ومسلما حال خوشی به تو دست خواهد داد فکرش را بکن اولین باری که توانستی از خودت در آمدی داشته باشی چقدر  روحیه وحال خوبی داشتی حال تصور کن که می توانی دوباره  بهتر از آن روزها را، اینبار با کسب میلیونها تومن در آمد آسان وبا پرستیژ فوق العاده بدون کمک بدون اینکه برای کسی کار کرده باشی برسی. بله اینگونه تو کاملا مستقل عمل می کنی و سرور خودت هستی هیچ کس رییست نیست وهیچ کس به تو امر ونهی نمی کند بنابراین این بهترین امتیاز برای شکوفایی ورشد ذهن خلاق توست که با زمانی کاملا آزاد وآرامش خاطر می توانی ایده هایت را پیاده سازی کنی. فقط کافی تصمیم بگیری وشروع کنی.

 کافیست یک چرایی برای خودت پیدا کنی.

این که چرا من به این کار نیاز دارم؟

چرا من به این در آمد نیاز دارم؟

چرا من باید این کار را یاد بگیرم ؟

دوست من همین اکه تو تا اینجای این کتاب را مطالعه کردی پس حتما چرایی کار تو اینقدر محکم هست که حوصله ات جواب داده تا این صفحه ادامه دهی اگر هم چنین نیست تو در این پکیج یاد خواهی گرفت که نیاز خود را شناسایی کنی وطبق نیازت به کسب وکار خود بهاء دهی در این صورت است که هیچ وقت عقب نشینی نخواهی کرد وکار را به اتمام خواهی رساند. اگر چرایی قویی نداشته باشی مطمئنا وسط راه بر خواهی گشت وادامه نخواهی داد.اما در این پکیج همراه با راه اندازی یک کسب وکار یاد خواهی گرفت که چگونه خودت را دربرابر مشکلات کار پخته تر سازی وراه را برای خودت هموار سازی-یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت. دوست من من این راه را برای تو هموار کرده ام وبه تو پیشنهاد می کنم  که حتما از این پکیج کمک بگیری تا راه هموار شده را سریع طی کنی ولزومی به آزمون و خطایی  که معلوم نیست به نتیجه برسد یا نه نداری.

فقط در چند گام طلایی به راز ثروت و رویای خود خواهی رسید.


 

خواندن این کتاب را از دست ندهید

هدیه ویژه به دوستان :

هدیه ویژه خود را دریافت کنید.